Két székesfehérvári kempós a 2010-es év legjobbja

A Zen Bu Kan Kempo Sportszervezet év legjobbjai szavazásán két fehérvári sportoló is az élen végzett. A székesfehérvári egyesület égisze alá tartozó Sárosdi Kempo Klub versenyzőjét, Koncz Viktóriát 2010 legjobb felnőtt női kemposának választották, míg a Székesfehérvári Kempo SE ifjú tehetségét, Hegedűs Bendegúzt az elmúlt esztendő legjobb fiú gyermek kategóriában értékelték a legtöbbre.
2011.02.16. 09:15 |

A 19. életévét márciusban betöltő Koncz Viktória 2010-ben aranyéremmel tért haza többek közt a Zen Bu Kan Kempo Felnőtt Magyar Bajnokságról, az V. Eger Kupáról és a XV. Hanshi Kupa nemzetközi versenyről. Viktória remek amatőr teljesítményére a profi gálák szervezője, Takács Attila is felfigyelt, aminek eredményeképpen ringbe szállhat a 2011. április 10-én, Székesfehérváron rendezendő V. Profi Kempo Gálán.

Hegedűs Bendegúz a Székesfehérvári Kempo SE történetének egyik legkiemelkedőbb tehetségű kemposa, a fehérvári és a magyar Zen Bu Kan Kempo büszkesége és egyben a jövő nagy reménysége. A csupán 11 esztendős Bendegúz az országos gyerek bajnokságon öt kategóriában indult, és mind az ötben első helyen zárt. Statisztikailag ezt a teljesítményt is túlszárnyalta a VIII. Csákvár Kupán, ahol mind a hat versenyszámban, ahol tatamira lépett, győzni tudott. Ezeken kívül a XV. Hanshi Kupáról is aranyéremmel tért haza.