-
Négy játékostól búcsúznak
Megválik négy játékosától az osztrák bázisú jégkorongligában szereplő Hydro Fehérvár AV19 csapata. A klub közösségi oldalának vasárnapi beszámolója szerint a fehérváriak a következő szezontól Josh Atkinson, Cameron Gaunce, Chase Berger és Csollák Márkó nélkül folytatják.
2025.04.20. -
Vidi döntetlen az MTK ellen
A Fehérvár FC húsvétvasárnap délután az MTK Budapest ellen lépett pályára az OTP Bank Liga NB I 28. fordulójában. Az első félidőben nem esett gól, a másodikban Stefanelli szerzett vezetést a Vidinek, amire néhány perc múlva az MTK válaszolt is, így maradt az egy pont a csapatoknak.Fehérvár FC - MTK Budapest 1-1 (0-0)
2025.04.20. -
Kerekesszékes kézilabda bemutató
Az Alba Fehérvár KC és Vasas SC csütörtöki mérkőzésének szünetében bemutatót tartott a Red Velvet Rockets kerekesszékes kézilabdacsapata a Köfém Sportcsarnokban.
2025.04.18. -
Győzelemre készülnek
Hazatértem Fehérvárra - mondta első hivatalos interjújában stábunknak Tímár Krisztián a Fehérvár FC új vezetőedzője. A mester szerint a Vidi biztosan bent marad az NB1-ben.
2025.04.17.
Kilenc MÁV Előre-játékos állt tábla elé a darts országos bajnokság első napján
A darts sportág steal szakágának az első, Budapesten rendezett fordulójában kilenc játékos képviselte a székesfehérvári MÁV Előre SC-t. A fordulóban a legjobb helyezést az egyaránt tizenhetedik helyen végző Nagy Richárd és Tamás Péter érte el.
2023.02.02. 13:06 |

Nagy verseny volt a háromszáz fős, az ország legjobb darts játékosait felvonultató országos bajnokság első versenynapján.
A már említett Nagy Richárd és Tamás Péter 17., míg Prigl Tamás és Nagy Tamás 33. helyen végzett. Gergely Zoltán a későbbi 3. helyezett Jagicza Gáborral került össze, de sajnos túl korán és így is csak egy végletekig kiélezett játékban maradt alul, s 65. lett. Minden játékosunk tisztességgel helytállt: Gyöngy Árpád és Kracz Csongor 65. Kanczler Dániel és Osváth Bence 129. helyen végzett.