Klagenfurtban aratott fontos győzelmet a Volán

Rendkívül értékes pontokat szerzett idegenben a Volán. A Hydro Fehérvár AV19 csapata ezúttal Klagenfurtban aratott fontos győzelmet és továbbra is versenyben van a Bolzanóval az ICE Hockey League első helyéért, mindössze három pont hátránnyal áll a tabella második helyén. Klagenfurt - Fehérvár AV 19 0-1
2024.10.25. 21:29 |

Klagenfurt - Fehérvár AV 19 0-1 (0-1, 0-0, 0-0)

Az első harmad 10. percében Hári János érkezett jó ütemben Sebők passzára, megszerezve a vezetést a Volán számára. Ekkor senki sem gondolta volna, hogy az első találat egyben az utolsó is lesz a meccsen, ugyanis sem a második, sem pedig a harmadik harmadban nem született több gól Klagenfurtban, ezzel rendkívül értékes pontokat hozott el a Volán és jelenleg 24 ponttal a második helyen áll az ICE Hockey League-ben a 27 pontos Bolzano mögött.