Könnyű Volán-győzelem az Interliga rájátszásában - 4-0-ás győzelem hazai pályán

A jégkorong Interliga negyeddöntőjét hazai környezetben kezdte az Alba Volán-FeVita, és esélyt sem adott rájátszás-beli ellenfelének, a DAC-Invitelnek. A visszafogott iramú találkozón a Volán különösebb megerőltetés nélkül lépte le a több sebből vérző dunaújvárosiakat. A 9. percben Palkovics, a 21.-ben Sille, a 46. minutumban Buril, az 51.-ben pedig Csibi vette be Kiss Tamás kapuját. A DAC egyetlen találattal sem tudott válaszolni, így ha a Volán a csütörtökön 18 órakor kezdődő második összecsapáson is nyer, akkor bejut az Interliga elődöntőjébe, ahol az Olimpija Ljubljanával találkozik. Alba Volán-FeVita – DAC-Invitel 4-0 (1-0, 1-0, 2-0)

2006.01.18. 20:40 |

Alba Volán-FeVita – DAC-Invitel 4-0 (1-0, 1-0, 2-0)

Székesfehérvár, 800 néző
 Vezette: Kovács B. (Gebei, Abonyi)

Alba Volán: Hetényi – Ondrejcik, Kangyal, Csibi 1, Palovcik, Stastny, Svasznek (1), Buril 1, Vaszjunyin, Ocskay (2), Palkovics 1, Sille 1 (1), Tőkési, Sille, Tőkési, Simon, Holéczy, Gröschl (1), Fodor, Ennaffati (1), Rajz, Majoross, Kovács, Budai (kapus). Vezetőedző: Pat Cortina

DAC: Kiss – Tokaji, White, Benk, Vass, Peterdi, Szélig, Holló, Borsos, Erdősi, Orsó, Vargyas, Hüffner, Shellin, Simensen, Papp, Hegyi, Revák, Mekler, Berta, Agárdy (kapus). Vezetőedző: Björn Ferber

Kiállítások: 18 ill. 14 perc