Könnyedén nyert az Albacomp a Magyar Kupa negyeddöntőjében

Könnyedén nyert Albacomp férfi kosárlabdacsapata a Magyar Kupa negyeddöntőjének első mérkőzésén. A fehérváriak a Dombóvár KC alakulatát látták vendégül a Kupában, s a találkozó elején még tartotta magát a vendégcsapat, de nem sokáig. Az ötödik perc után már Matus Gábor tanítványai irányítottak, és fokozatosan növelték előnyüket a Dombóvárral szemben. A hazaiak végig a kezükben tartották a mérkőzést, s magabiztos győzelmükkel megnyugtató előnyt szereztek a hétvégi visszavágóra, mely a 31 pontos diadal láttán formalitásnak tűnik.

2007.03.13. 22:54 |

Az Albacompban Kálmán 26, Brigitha 24, míg Lowe 20 pontot jegyzett, míg a vendégeknél Hartvich és Tömösváry 12-12 pontot szerzett.

Albacomp - Dombóvár KC 101–70 (22–14, 26–15, 24–22, 29–19)