Körmendi győzelmével biztos alapszakasz-győztes az Albacomp

84-70 arányban győzött az Albacomp férfi kosárlabdacsapata az NB1. 24. fordulójában. Fodor és Spivey 18-18 ponttal járult hozzá a székesfehérváriak győzelméhez. Az újabb siker azt jelenti, hogy az Albacomp a bajnokság alapszakaszának a győztese.

2004.03.26. 20:25 |

Az utolsó negyedet leszámítva szoros mérkőzést játszott a két együttes Körmenden. Az első negyed végén egy pontos vendég sikert mutatott az eredményjelző. A félidő végére azonban fordított a Körmend, és a félidőben 40-37-re vezettek. A harmadik negyedet 7-tel, az utolsó játékrészt pedig 10 ponttal nyerték a vendégek, így alakult ki a 14 pontos vendég győzelem. A székesfehérváriaknak még két idegenbeli mérkőzésük van a MAFC és a Szolnok otthonában. Ezt követi majd április 9 és 10-én a Magyar Kupa négyes döntője, amelyet idén Székesfehérváron rendeznek a Debrecen, a Dombóvár, a Kaposvár és az ALbacomp részvételével. A pénteki elődöntőben Albacomp-Debrecen, és Dombóvár-Kaposvár mérkőzésekre kerül sor.