Lejátszotta első edzőmeccsét Spanyolországban a Videoton

A horvát bajnokság egyik élcsapata, a HNK Rijeka volt a Vidi ellenfele a spanyolországi felkészülés első hetének végén. Kétszer vezettek Nikolicsék, mindkétszer egyenlített az ellenfél, így lett 2-2 a vége. Új játékos nem mutatkozott be a Vidiben, de voltak, akiket új szerepkörben próbált ki José Gomes vezetőedző. Az edzőtábor folytatódik, szerdán a Lokomotiv Plovdiv, szombaton a Dnyipro vár a piros-kékekre.
2014.01.19. 21:04 |
Videoton FC - HNK Rijeka 2-2 (1-1)

Videoton FC
I. félidő: Calatayud - Brachi, Caneira, Stopira, Mamadu - V. Gomes, Haraszti - Gyurcsó, Kleinheisler, Zsótér - Nikolics.
II. félidő: Tujvel - Szolnoki, Papp, Vinícius, Nildo - Tóth, Sándor - Lupeta, Kovács, Oliveira - Kleinheisler (Gyurcsó 66').

Az összeállításból is látszik, hogy Haraszti, Pap, Nildo vagy Kleinheisler is számára szokatlan poszton tűnt fel a meccs egyes szakaszaiban - de a csapatjáték a vidi.hu beszámolója szerint ezt nem sínylette meg. Nikolics az első féldiő elején szerzett vezetést, a második játékrészben pedig Oliveira talált be a fehérváriak közül. Mindkét kapu előtt adódtak helyzetek, végül igazságos döntetlen született. Szerdán a Lokomotiv Plovdiv ellen játszik a Vidi.

(Fotó: vidi.hu)