Lépéselőnyben a Szolnok - fájó vereség a rájátszás rajtján

Hazai környezetben kezdte a bajnoki rájátszást az Albacomp kosárlabda csapata, mégis az esélytelenebbnek vélt Szolnoki Olaj KK jutott előnyhöz a play-off három győzelemig tartó párharcában. A félidőben Farkas Sándor tanítványai vezettek egy ponttal, majd a Szolnok a harmadik negyedben elhúzott a hazaiaktól, és a tetemes hátrányt már nem tudták ledolgozni Spiveyék. A remeklő Alekszics-Thomas-Frana trió vezérletével az Olaj megérdemelt győzelmet aratott Fehérváron, és vezet a párharcban 1-0-ra. Albacomp - Szolnoki Olaj KK 84-90 (27-29, 25-22, 8-27, 24-12)

2005.05.05. 10:03 |

Albacomp - Szolnoki Olaj KK 84-90
 Székesfehérvár, 1800 néző

Albacomp: Nisavics 8, Spivey 23, Bódi 9/3, Younger 8/3, Góbi 17. Csere: Behr 13/3, Petrovics 3/3, Bencze 3, Gáspár. Vezetőedző: Farkas Sándor

Szolnok: Thomas 19/9, Alekszics 25/3, Majoros 14/9, Stroud 10, Frana 18. Csere: Dávid, Szarvas 4. vezetőedző: Pór Péter

Kipontozódott: Góbi, Younger, Majoros

Következő mérkőzés: Szolnok - Albacomp, szombat 18.00