Második felkészülési meccsét már megnyerte a Hydro Fehérvár AV19

Szerdán második felkészülési mérkőzésén lépett pályára a Hydro Fehérvár AV19. A csehországi Hradec Královében a cseh második ligában szereplő Marimex Kolin volt az ellenfél és 4-2-re nyerni tudott a Volán. HC Marimex Kolín–Hydro Fehérvár AV19 2-4
2024.08.15. 08:11 |

HC Marimex Kolín–Hydro Fehérvár AV19 2-4

A Hydro Fehérvár AV19 összeállítása: Reijola (Horváth D.) – Campbell, Atkinson, Kuralt, Hári, Cheek – Messner, Stipsicz, Brown, Sebők, Ambrus – Stajnoch, Kiss R., Terbócs, Bartalis, Erdély – Mihály Á., Falus, Ambrus, Németh K, Magosi

A jegkorongblog.hu tudósíta szerint a csehek az első harmadban Krepelka emberelőnyös góljával szereztek vezetést, de a második harmad végére már a fehérváriaknál volt az előny, 3-2-re vezettünk. Az utolsó játékrészben Anze Kuralt állította be a végeredményt. A Fehérvár góljait Christopher Brown, Sebők Balázs, Kiss Roland és Anze Kuralt ütötték.