Második győzelmét is bezsebelte a MÁV Előre Foxconn férfi csapata

A MÁV Előre Foxconn fiai október 13-án a MEAFC-Peka Bau csapata ellen játszották második bajnoki mérkőzésüket, ahol vesztett szettek nélkül, ismét átütő győzelmet arattak.  MEAFC-Peka Bau - MÁV Előre Foxconn 0-3
2024.10.14. 08:26 |

Lendületesen indult a MÁV Előre hétvégi Extraliga mérkőzése, melynek első szettjét 10 pontos különbséggel, 15:25-re nyerte meg ellenfelével szemben.

A fiúk második játszmája már valamivel szorosabbra sikeredett, a MEAFC-Peka Bau azonban így sem tudott felülkerekedni rajtuk, s csapatunk 21:25 arányban ismét győzedelmeskedett. A harmadik és egyben utolsó menet során szintén a MÁV Előre játékosai domináltak a pályán, melynek köszönhetően végezetül második alapszakaszos meccsükön is 0:3-ra verték kihívójukat.

,A mai ismét egy fontos és értékes mérkőzésnek bizonyult számunkra, amely már a harmadik idegenben játszott meccsünk volt a szezonban. Pontos szervákat és labdakezelést, valamint jó blokkolást és stabil védekezést láthattunk a fiúktól, így csapatkapitányunk sérülése ellenére is sikerült erős teljesítményt nyújtanunk." - mondta Omar Pelillo, a csapat vezetőedzője.