Megállította a Loki a robogó Vidit - Kikapott a Fehérvár Debrecenben

A Borsodi Liga 10. fordulójának szuperrangadóján a bajnoki címvédő DVSC-AVE Ásványvíz megállította az eddig nagy lendülettel robogó FC Fehérvárt. A Vidi két meghatározó pillére nélkül kezdte a játékot a Debrecen otthonában, hiszen a Koller és Kuttor alkotta belső védőpár sérülés, illetve betegség miatt kénytelen volt kihagyni a találkozót. Ezt meg is sínylette Csertői Aurél együttese, ugyanis egy védelmi hibát kihasználva Brnovics szerzett vezetést a Lokinak, majd Halmosi furcsa labdája talált utat Tudor kapujába... Debreceni VSC - FC Fehérvár 2-0 (2-0)

2005.10.30. 21:15 |

Az 57. perctől emberhátrányban játszó piros-kékek az utolsó percek egyikében Sitku révén bevették a DVSC kapuját, ám Megyebíró játékvezető érvénytelenítette a szabályosnak tűnő találatot, majd egy perccel később éger hibázta el büntetőjét, így maradt a 2-0-s Loki-siker. A Vidi jobb gólkülönbségének köszönhetően továbbra is vezeti a tabellát.

Debreceni VSC - FC Fehérvár 2-0 (2-0)

Debrecen, 7000 néző
 Vezette: Megyebíró (Szpisják, Tóth)

Debrecen: Csernyánszki - Bernáth, Éger, Komlósi, Szatmári (Dombi, 76.p.) - Mészáros, Virág, Sándor, Halmosi - Brnovics (Ferenczi, 63.p.), Sidibe (Hrisztov, 70.p.). Vezetőedző: Supka Attila

FCF: Tudor - Csizmadia, Fehér, Horváth, Vincze - Bozics, Schwarcz, Farkas - Alumona (Simek, a szünetben), Sitku, Györök (Kocsis, 85.p.). Vezetőedző: Csertői Aurél

Gól: Brnovics (41.p.), Halmosi (45+1.p.)

Sárga lap: Farkas, Szatmári
 Kiállítva: Farkas (57.p.)