Megvan az első győzelem - fontos pontokat gyűjtött be a Fehérvár FC

Létfontosságú pontokat gyűjtött be hazai pályán a Fehérvár FC a Mezőkövesd Zsóry FC ellen, megszerezve első győzelmét az idei szezonban az NB I-ben . A mérkőzés a második félidő hajrájában dőlt el, amikor a csereként beállt Szabó Levente a 82. percben megszerezte a vezetést, majd Kastrati a 90.-ben bebiztosította a győzelmet.
Fehérvár FC - Mezőkövesd Zsóry FC 2-0 (0-0)
2023.08.27. 21:49 |

NB I 5. forduló: Fehérvár FC – Mezőkövesd Zsóry FC 2-0 (0-0) (Szabó L. 82., Kastrati 90+4.)

A Fehérvár FC gyakorlatilag végigtámadta a mérkőzést, mégis 0-0-val vonulhatott be a szünetre 45 perc után. A második félidőben is csak a hajrában tört meg a jól védekező mezőkövesdiek ellenállása, Kalmár ötödik szöglete után a csereként beállt Szabó Levente juttatta közelről a kapuba a labdát (1-0).

A mérkőzés végeredménye a 94. percben alakult ki, amikor Flores indította Kastratit, aki a félpályánál lévő mezőkövesdi kapust futotta le, majd egy védőt is kicselezve gurított a kapuba. (2-0)