Megvan az első Volán győzelem a 2024/2025-ös szezonban!

A Volán a harmadik harmadban négy gólt szerezve megfordította a szezonnyitót, valamint magabiztossá tette a sikerét a Pustertal ellen. Pustertal–Hydro Fehérvár AV19 2-5
2024.09.21. 10:31 |

Pustertal–Hydro Fehérvár AV19 2-5

A Hydro Fehérvár AV19 összeállítása: Reijola (Horváth D.) – Stipsicz, Campbell, Sebők, Hári J., Kuralt – Falus, Messner, Erdély, Berger, Brown – Kiss R., Stajnoch, Magosi, Bartalis, Kulmala – Csollák, Ambrus Cs., Mihály Á., Németh, Terbócs

A második harmadban még 2-1-re vezettek a farkasok, azután a végére csak beindult a Volán henger: a harmadik harmadban emberelőnyben egy mattig játszott villámgyors Hári-Berger-Kuralt összjáték után a 92-es pöccintette az üres kapuba pakkot (2-2). Azután Berger bombájával meglett a vezetés is (2-3). Utána újabb szép kombinációt követően Berger ezúttal közelről helyezett az üresen tátongó kapuba (2-4). A kegyelemdöfést az 59. percben Chris Brown üres kapus találata adta meg a végére teljesen összeomló olaszoknak (2-5).