Nagy csata, újabb győzelem - Az Alba Volán ismét nyert a DAC ellen

Idén másodszor feszült egymásnak a honi jégkorong mezőny két meghatározó együttese, az Alba Volán-FeVita és a DAC-Invitel. Három héttel ezelőtt a Volán 3-1-re nyert Dunaújvárosban, és hazai környezetben sem ajándékozott pontot ellenfelének. Persze, hogy nem, hiszen az egységek most nem csak az Interligában, de a Borsodi Jégkorong Ligában is számítottak. A helyzetekkel teli, ám gól nélküli első harmadot követően Vaszjunyin korongja talált utat Ferjo ketrecébe, majd Palkovics növelte a fehérvári előnyt. A találkozó végén Papp Viktor kozmetikázta az eredményt, de az Újváros nem veszélyeztette a Volán diadalát. Alba Volán-FeVita - DAC-Invitel 2-1 (0-0, 1-0, 1-1)

2005.10.28. 21:40 |

Alba Volán-FeVita - DAC-Invitel 2-1 (0-0, 1-0, 1-1)

Székesfehérvár, 2000 néző
 Vezette: Pahor (Bedő, Haszonits)

Alba Volán: Budai - Ondrejcik, Jangyal, Vaszjunyin 1, Gröschl, Kiss, Sille, Svasznek, Rajz, Ocskay (1), Palkovics 1, Ennaffati, Buril, Németh, Majoross, Simon, Borostyán, Tőkési, Kövér, Holéczy (1), Hetényi (kapus). Vezetőedző: Pat Cortina

DAC: Ferjo - Erdélyi, Hegyi, White, Lencsés, Löfquist, Szélig, Tokaji, Vargyas, Simensen, Azari, Benk, Borsos, Nilsson, Erdősi, Magnusson, Kron, Schellin, Papp 1, Peterdi, Vass, Kiss T. (kapus). Vezetőedző: Björn Ferber