Nagy csatában nyert az Albacomp a Körmend ellen

A kosárlabda NB1 soros fordulójában a tabella negyedik helyén álló Albacomp a Lami Véd Körmend alakulatát fogadta. Nem kezdett jól az Alba, a vendégek három perc alatt 11 pontot szórtak, amire Goran Miljkovic legénysége mindössze két ponttal tudott válaszolni. A 11-es szám végig kísértett az első negyedben, hiszen ennyi egység volt a különbség a 10. perc végén, mégpedig a vendégek javára… A rövidszünet elegendő volt Miljkovic mesternek a fejmosó feladatok elvégzésére, és a második periódusra már egészen más Albacomp futott ki a pályára. A fehérváriak ekkor fordítani tudtak, majd a szoros harmadik negyedben is növelték előnyüket, így elegendő volt egy döntetlent produkálni a záró játékrészben, így is nyert az Albacomp. Radovic 24, Henderson 19, Simon 17 pontjával emelkedett ki a mezőnyből. ALBACOMP - POLAROID-LAMI VÉD KÖRMEND 90-84 (17–28, 28-13, 22-20, 23-23)
2007.11.23. 22:58 |

ALBACOMP - POLAROID-LAMI VÉD KÖRMEND 90-84 (17–28, 28-13, 22-20, 23-23)

Székesfehérvár, 2000 néző
 V: Vígh, Pálla, Farkas G.

Albacomp: SIMON B. 17/3, Brown 5, RADOVICS 24/6, HENDERSON 19, Bencze 10, Csere: Nuber, Hanga 4, Dávid 8, Soós 3/3

Körmend: FODOR M. 14/3, FODOR G. 13/3, Trummer 10/6, Vavra P. 12, Ocitti 15/6, Csere: Gráczer 2, MORIC 18/3, Ferencz, Tóth G.

Az eredmény alakulása. 3. p.: 2–11. 10. p.: 14–26. 16. p.: 35–34. 20. p.: 45–38. 22. p.: 45–47. 30. p.: 67–58. 32. p.: 69–68. 37. p.: 82–73. 40. p.: 89–84
 Kipontozódott: Hanga 34. p., Ocitti 35. p., Fodor M. 37. p., Fodor G. 40. p.