Négy gólt kapott Újpesten a Vidi - frissebbek voltak a lila-fehérek

Igazi presztízscsata várt a Vidire vasárnap Újpesten volt edzőjük új csapata ellen. Az Omonia elleni küzdelem után nem volt erőtartaléka a Fehérvárnak a frissebb lila-fehérek ellen, így háromgólos verseséggel távozott a csapat a Szusza Ferenc Stadionból. Újpest FC - Fehérvár FC 4-1 (3-0)
2024.08.11. 20:35 |

Újpest FC - Fehérvár FC 4-1 (3-0)

Az első félidő 24. percében szerezte meg a vezetést az Újpest, Ljujic 16 méterről bombázott védhetetlenül a hálóba. (1-0) A hatalmas gól meghozta az újpestiek önbizalmát, a 42. percben ismét Ljujic volt a főszereplő, aki egy zseniális átvétellel helyzetbe került, és Brodichoz tálalt, akinek közelről kellett az üres kapuba lőnie. (2-0). Még az első félidő ráadásában újabb gólt szereztek a lila-fehérek, Aniceto fejelt a hálóba egy beadást. (3-0)

A második félidőt jól kezdte a Vidi, de ismét újpesti gól következett, egy pontrúgás után a labda Tajti elé pattant, aki közelről nem hibázott. (4-0)

A Vidinek ezen a meccsen csak a szépítésre futotta, a fiatal Kovács Patrik fejelt a kapuba egy szélről érkező beadást gyönyörű mozdulattal. (4-1)