Nehezen, de nyert a Fehérép-Alcoa Békéscsabán

A női kézilabda NB1 16. fordulójában a Fehérép-Alcoa-FKC a Békéscsaba otthonában vendégszerepelt. A fehérváriak a hosszú utazás ellenére nem kezdtek álmosan, de az első félidő után a hazaiaknál volt az előny. Fordulás után is nagy csatát vívott a két csapat, a Békéscsaba már három góllal is vezetett, de a hajrában Trishchukék óriási szívvel és ésszel játszottak, s a maguk javára fordították a meccset. A Fehérép-Alcoa FKC három gólos különbséggel zsebelte be a két pontot. CITYLINE BÉKÉSCSABAI ELÕRE NKSE - FEHÉRÉP ALCOA FKC 25–28 (16–14)

2008.03.07. 22:20 |

CITYLINE BÉKÉSCSABAI ELÕRE NKSE - FEHÉRÉP ALCOA FKC 25–28 (16–14)

Békéscsaba, 1000 néző.
 V: Dobrovits, Tályok

BÉKÉSCSABA: Veress – Valyuch 1, HERR A. 8 (3), Takács 4, TÓTH K. 5, Szekeres 3, Ancsin 3. Cs: MÉSZÁROS (kapus), Baross 1, Forczek, Such, Cifra, Kelemen. Edző: Mátéfi Eszter

FEHÉRÉP: Fekete – Balogh B. 3 (2), Vijunaité 1, Bernataviciute 5 (1), TRISHCHUK 12 (4), Vaszari 1, KAMPER O. 5. Cs: DJERIC (kapus), Kovács A., Mayer 1. Edző: Vura József

Az eredmény alakulása. 3. p.: 2–1. 6. p.: 3–4. 12. p.: 7–8. 23. p.: 13–10. 28. p.: 14–14. 33. p.: 16–16. 38. p.: 20–17. 44. p.: 22–19. 53.p.: 23–25. 57. p.: 25–26.

Kiállítások: 12, ill. 8 perc
 Hétmétersek: 4/3, ill. 10/7