Nem örülhetett Kuttor Attila 500. bajnokiján

A labdarúgó Borsodi Liga 16. fordulójában a tabella ötödik helyén forduló FC Fehérvár a második Zalaegerszeg otthonában vendégeskedett. A több sebből vérző Vidi számos hiányzóval és három havi fizetés nélkül utazott Talába, Marijan Vlak fiai azonban így is a győzelem reményében léptek pályára. Az FCF kikapott a játékhét nyitányán, így az 500. NB1-es mérkőzésén pályára lépő Kuttor Attila nem örülhetett igazán a találkozó végén.  Zalaegerszegi TE – FC Fehérvár 2-1 (2-1)

2006.12.01. 22:28 |

Az FC Fehérvár kezdte jobban a „tavaszi” idény nyitómeccsét, a 10. percben Sebők kezezését követően már vezetett is a Vidi: a megítélt büntetőt Sitku Illés értékesítette. A nagyobb sebességi fokozatra kapcsoló ZTE még az első félidőben fordított, a 29. percben Nagy Lajos fejesével egyenlített a hazai alakulat, majd a 38. minutumban Ferenczi használt ki egy fehérvári védelmi hibát, és előnyhöz juttatta csapatát. A második félidőben már nem változott az eredmény, a zalaiak őrizték fórjukat, de tulajdonképpen a Vidi nem jelentett komoly veszélyt eztán ellenfele kapujára.

Zalaegerszegi TE – FC Fehérvár 2-1 (2-1)

Gól: Nagy L. (29.p.), Ferenczi (38.p.) ill. Sitku (10.p.-tizenegyesből)