Nem tudta folytatni győzelmi sorozatát az Enthroners a Wroclaw ellen

Szombaton a Panthers Wrocław együttesével mérkőzött meg a Fehérvár Enthroners. A fehérvári csapat kedvező előjelekkel várhatta a meccset, hiszen az előző fordulóban 27-17 arányban győztek a Seamen Milano ellen. Ezúttal nem jött össze a győzelem, a wroclawi párducok 62-12-re győztek.
2024.07.27. 19:58 |

Fehérvár Enthroners -  Panthers Wrocław 12-62

Szombaton a lengyel Panthers Wrocław együttese ellen szerette volna folytatni győzelmi sorozatát a Fehérvár Enthroners. Az első negyedben még nem mutatkozott szignifikáns különbség a csapatok között, a második negyedben azonban tetemes előnyre tettek szert a lengyelek 3 tochdown-nal, Brzozowki, M. Cole, és A. Botella révén. A harmadik negyed ismét a párducok tochdown-jával kezdődött, az akcióban J. Norwood passzolt M. Cole-nak, aki ismét befejezte a támadást. A negyedik negyedben tovább nőtt a lengyel előny, így megszakadt az Enthroners jó sorozata.