Nyerni kell Vácon – szerda, 18.00: Vác – Cornexi

A női kézilabda NB1 16. fordulójában a Cornexi-Alcoa-HSB Holding ismét idegenben lép pályára. A fehérváriaknak most is hozniuk kell a kötelező győzelmet, ami nem lesz könnyű. A Cornexi az alapszakasz első négy csapata közé pályázik, úgy, hogy jelenleg a tabella 5. helyén áll, három pontra a 4. Dunaferrtől. Hogy versenyben maradjon Szabó Edina együttese, mindenképpen hoznia kell a Vác elleni találkozót. (Fehérvár TV – csütörtök, 21.20)

2006.02.08. 14:00 |

A vendéglátók a hetedikek a tabellán, de egyáltalán nem mindegy, miként szerepelnek az utolsó fordulókban, ugyanis a középmezőnyben kiegyenlített harc folyik a helyezésekért. Az EHF-Kupa-győztes Cornexi-Alcoa az utóbbi mérkőzéseken újra hengerel, tehát egy jó váci kirándulás kiváló hangolódásként szolgálna a hétvégi Hummel Beograd elleni EHF-Kupa-meccsre. A klub honlapján a mai találkozó eseményei online követhető lesz.