Ötgólos vereség Hradec Královéban a Volán első felkészülési meccsén

Kedden lejátszotta első nyári felkészülési edzőmérkőzését a Hydro Fehérvár AV19 csapata, az ellenfél a cseh Mountfield Hradec Králové együttese volt idegenben. Mountfield Hradec Králové–Hydro Fehérvár AV19 6-1
2024.08.14. 08:48 |

A Volán az első edzőmeccsén  ötgólos vereséget szenvedett cseh ellenfele otthonában.

Kiss Dávid együttese az első harmadot 0-0-ra hozta, aztán a második szünetre 5-1-es hátrányba került – a fehérvári gólt Terbócs lőtte 1-0-s hátránynál. A Volán szerdán a cseh másodosztályú HC Marimex Kolín vendége lesz.

A Hydro Fehérvár AV19 összeállítása: Horváth (Reijola) – Cheek, Hári, Kuralt, Atkinson, Campbell – Erdély, Sebők, Brown, Stipsicz, Messner – Ambrus G., Bartalis, Mihály, Kiss, Stajnoch – Magosi, Németh, Terbócs, Csollák, Ambrus Cs.