Pontokat vesztett az FC Fehérvár Zalaegerszegen

A Borsodi Liga 22. fordulójában a tabella 9. helyén álló Zalaegerszeg otthonában vendégeskedett az FC Fehérvár. A bajnoki ranglista élére pályázó fehérváriaknak minden győzelmi pontra szükségük van, hogy lépést tartsanak az Újpesttel. Nos, hiába szerzett vezetést már a 6. percben a Vidi Alumona góljával, a Zete a 14. percben Kónya révén válaszolt. A mérkőzés végeredménye már az első negyedórában kialakult, hiszen a folytatásban már helyzetig is igen ritkán jutottak el a csapatok. Mivel az Újpest 2-1 arányban nyert a Sopron ellen, a listavezető lilák és az egy mérkőzéssel kevesebbet játszó FC Fehérvár között hárompontosra nőtt a különbség. ZTE FC – FC Fehérvár 1-1 (1-1)

2006.04.08. 19:15 |

ZTE FC – FC Fehérvár 1-1 (1-1)

Gól: Kónya 14.p., ill. Alumona 6.p.

Sárga lap: 5-2