Pontszegény elődöntő - A Magyar Kupa bronzérméért játszhat az Albacomp

A kosárlabda Magyar Kupa elődöntőjéből képtelen volt tovább lépni az Albacomp. A Szolnokon rendezett négyes döntő első csatáját a Körmend nyerte a Pécs ellen, így a vasiak már finalistaként szemlélhették, hogy a házigazda Szolnoki Olaj, vagy a bajnoki tabellán a harmadik helyen álló Albacomp masíroz a döntőbe ellenfélként. Nos, a fehérváriak nem tudták folytatni idei remek szériájukat a Szolnok ellen, most az Olaj volt a jobb. A pontokban rendkívül szegény összecsapás második és negyedik negyedében 8, illetve 7 egységet voltak képesek termelni Matus Gábor tanítványai. Szolnoki Olaj – Albacomp 57-39 (18-12, 10-8, 13-12, 16-7)

2007.04.13. 22:16 |

A 39 dobott pont még egy női mérkőzésen sem lenne elegendő a diadalhoz, bár a Szolnok is „csak” 18 ponttal szerzett többet… Szombaton a bronzéremért száll harcba az Albacomp a Pécs ellen, míg a Magyar Kupáért a Szolnok és a Körmend meccselnek majd.

Szolnok – Albacomp 57-39 (18-12, 10-8, 13-12, 16-7)