Problémák és vereség a REAC otthonában

A Borsodi Liga 15. fordulójában a tabella ötödik helyén álló FC Fehérvár az utolsó előtti REAC otthonában vendégszerepelt a kötelező győzelem reménye mellett. Nos, a remény teherré súlyosodott, mert a fehérváriak rendkívül enervált játéka nem hozta meg a várva várt sikert, és meglepetsére vereséget szenvedett a Vidi. REAC - FC Fehérvár 2-0 (0-0)

2006.11.26. 17:31 |

A fehérváriak kezdték jobban az összecsapást, azonban Alumona helyzete kimaradt. Tulajdonképpen ezzel már szinte az összes puskaporukat ellőtték Marijan Vlak fiai, és a Rákospalota átvette az irányítást. A 25. percben Kocsis a kiállítás sorsára, a REAC pedig büntetőhöz jutott, azonban Nyerges a kapufát találta telibe. A félidő utolsó perceiben is a létszámfölényben futballozó hazaiak veszélyeztettek, de az első játékrészben még nem rezdültek a hálók.

Fordulás után sem változott sokat a játék képe, a REAC vezetett több akciót, míg a fehérvári együttes játékosai előtt csak elvétve adódott lehetőség. A mérkőzés hajrájában aztán választ adott a nyitott kérdésekre a REAC: a 75. percben Somorjai passzolta a labdát a fehérvári gólvonal mögé, majd két perccel később Nyerges fejelt egy szögletet követően a jobb alsó sarokba. A Rákospalota 2-0-ás győzelmével elmozdult a kieső helyről, ám ez egy cseppet sem vígasztalja az FC Fehérvár játékosait, akik a három hónapja elmaradt fizetésük miatt motivációs problémakkal küzködnek…

REAC - FC Fehérvár 2-0 (0-0)