Sikeres bemutatkozás - jól szerepelt az Albatoll az OB1-ben

Először játszott az Albatoll.hu csapata a felnőtt legmagasabb osztályban. A verseny a Fehérváriaknak a papírformát hozta, azonban a várható vereségek ellenére jó mérkőzésekkel és néha győzelmekkel is sikerült nehézzé tenni az ellenfelek dolgát. Női párosban Bánhegyi Zita – Hegyi Virág magabiztosan győzte le a Laczkó Emese - Deák Nóra párost. Férfi párosban a Dubicz Máté  - Szatzker Márton kettős hatalmas küzdelemben 23:21 re győzött a harmadik játszmában a Révész Gergely - Megyesi János duó ellen.
2006.10.16. 10:15 |

Először játszott az Albatoll.hu csapata a felnőtt legmagasabb osztályban. A verseny a Fehérváriaknak a papírformát hozta, azonban a várható vereségek ellenére jó mérkőzésekkel és néha győzelmekkel is sikerült nehézzé tenni az ellenfelek dolgát.

Elsőnek a Honvéd Zrínyi SE (HZSE) volt az ellenfél. A 9 mérkőzésből egyedül Fekete Sárának sikerült a győzelem női egyesben Kovács Helga ellen. Esélye volt még a vegyes párosban Szatzker Márton – Bánhegyi Zita kettősnek, de végül 3 játszmában, szoros mérkőzésen kikaptak a Brandsch Thomas - Kisvári Edina párostól, hasonlóan a férfi párosban Nagy Sz. Levente - Szatzker Márton szintén 3 játszmában szenvedett vereséget Szikra Csaba - Brandsch Thomas kettőstől.
Ezután a Bajnoki Cím védője a Debrecen csapata (DSI) volt az ellenfél. Itt is volt esély két mérkőzésen is a győzelemre, de női egyesben Bánhegyi Zita 21:19-re kapott ki a harmadik játszmában Hegedűs Zsanettől. Női párosban Fekete Sára – Dolmány Rita szintén három játszmában kapott ki Varga Orsolya-Hüse Renáta  párostól.

Az utolsó ellenfél a Sportiskola SE (SISE) csapata volt.

Itt volt a legtöbb szoros és jó mérkőzése a fehérvári játékosoknak. Először Szatzker Márton játszott nagyon fegyelmezetten és lelkesen férfi egyesben, és három játszmás nagy csatában sikerült győznie az esélyesebb Pusztai Balázs ellen. Letsch Péter 3 játszmában kapott ki Turzó Balázstól

Női párosban Bánhegyi Zita – Hegyi Virág magabiztosan győzte le a Laczkó Emese - Deák Nóra párost. Férfi párosban a Dubicz Máté  - Szatzker Márton kettős hatalmas küzdelemben 23:21 re győzött a harmadik játszmában a Révész Gergely - Megyesi János duó ellen.