Sima Alba Volán győzelem a "jég nélkül" készült Miskolc ellen

Az Alba Volán-FeVita sima győzelmet aratott a nehéz körülmények között készülő Miskolc felett. A vendégek az első harmad feléig remekül tartották magukat, ám a 10. percben Csibi révén megkezdték a hazaiak a gólgyártást. A miskolci jégcsarnok felújítási munkálatai miatt többnyire „jég nélkül” készülő borsodiak nem sokat tudtak hozzátenni a játékhoz...Alba Volán-FeVita - Miskolci JJSE 7-0 (3-0, 1-0, 3-0)

2005.11.20. 13:16 |

Az Alba Volán-FeVita sima győzelmet aratott a nehéz körülmények között készülő Miskolc felett. A vendégek az első harmad feléig remekül tartották magukat, ám a 10. percben Csibi révén megkezdték a hazaiak a gólgyártást.

A miskolci jégcsarnok felújítási munkálatai miatt többnyire „jég nélkül” készülő borsodiak nem sokat tudtak hozzátenni a játékhoz, és akár nagyobb különbségű vereséget is szenvedhettek volna, ha fiatal kapusuk, Pál Szabolcs nem véd időnként bravúrosan.

Alba Volán-FeVita - Miskolci JJSE 7-0 (3-0, 1-0, 3-0)