Sima Volán-győzelem a döntő 3. mérkőzésén

A Borsodi Jégkorong Liga döntőjének harmadik mérkőzésén Székesfehérváron randevúzott az összesítésben 1-1-re álló Alba Volán-FeVita és az Újpesti TE. Az első percekben még vezetett veszélyes támadásokat a lila-fehér együttes, a folytatásban azonban az történt a jégen, amit a Volán játékosai akartak. Az első játékrészben még nem rezdült az újpesti háló, a második harmadban azonban már termelték a gólokat a fehérváriak... Alba Volán-FeVita – UTE 4-0 (0-0, 3-0, 1-0)
2006.03.13. 01:45 |
 A Borsodi Jégkorong Liga döntőjének harmadik mérkőzésén Székesfehérváron randevúzott az összesítésben 1-1-re álló Alba Volán-FeVita és az Újpesti TE. Az első percekben még vezetett veszélyes támadásokat a lila-fehér együttes, a folytatásban azonban az történt a jégen, amit a Volán játékosai akartak. Az első játékrészben még nem rezdült az újpesti háló, a második harmadban azonban már termelték a gólokat a fehérváriak. (fotó:albavolanfevita.hu)

A 22. percben Palkovics, a 31.-ben Ocskay volt eredményes, majd 46 másodperccel később Rajz Attila is betalált Sájevics ketrecébe. Az UTE kapust cserélt, de Bernei sem maradt kapott gól nélkül, a 42. percben Gröschl állította be a 4-0-ás végeredményt.

A Volán így 2-1-re vezet a négy győzelemig tartó párharcban, és kedden a Megyeri úton folytatódik a sorozat, feltéve, ha az Újpest akkor már akar küzdeni, mert Fehérváron mintha csak a vereségre játszottak volna...

Alba Volán-FeVita – UTE 4-0 (0-0, 3-0, 1-0)

Székesfehérvár, 3200 néző
 Vezette: Pahor (Haszonits, Kincses)

AVF: Budai – Svasznek, kangyal, Csibi, Palovcik, Stastny, Sille, Buril (1), Kovács, Ocskay 1 (1), Palkovics 1(ee) (1), Ennaffati, Tőkési, Simon, Holéczy, Gröschl, Borostyán, Vaszjunyin (1), Rajz 1, Majoross, Kiss, Hetényi(kapus). Vezetőedző: Pat Cortina

UTE: Sájevics – Jurasko, Szajbert K., Drahovsky, Marcinek, Ondov, Horváth, Gallo, Ladányi, Gergely, Dubek, Baróti, Nagy, Markó, Hidasi, Szajbert P., Tolnai, Hetler, Szabó, Borbás, Búzás, Bernei (kapus). Vezetőedző: Eduard Giblak

Kiállítások: 18 ill. 14 perc