"Százassal" búcsúzott az Albacomp 2007-től

2007 utolsó NB1-es kosárlabda mérkőzésén az Albacomp a Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli otthonában, tehát Hódmezővásárhelyen vendégszerepelt a bajnokság 12. fordulójában. A fehérváriak a mérkőzés folyamán végig irányítottak, az első negyedben szoros kosárhintést produkáltak a felek, majd a második periódus után is csupán két pont volt az Albacomp előnye. Fordulás után Goran Miljkovic alakulata hengerelt, ellépett a hazai csapattól, így az utolsó felvonásban hiába talált magára a Vásárhely, az Albacomp magabiztosan nyert. BODROGI BAU VÁSÁRHELYI KOSÁRSULI – ALBACOMP 88–102 (25–28, 21–20, 18–29, 24–25)

2007.12.16. 20:06 |

BODROGI BAU VÁSÁRHELYI KOSÁRSULI – ALBACOMP 88–102 (25–28, 21–20, 18–29, 24–25)

Hódmezővásárhely, 300 néző
 V: Vígh, Király, Csősz

VÁSÁRHELY: Drahos 25/15, Brooks 12, Kováts 8, FREEMAN 27/3, Gémes 12. Cs: Kukla 2, Böszörményi 2. Edző: Czuprák László

ALBACOMP: SIMON 17/3, BREDFORD 25/15, RADOVICS 21/6, McClendon 12, BENCZE 23. Cs: Dávid G. 4, Hanga. Edző: Goran Miljkovics

Az eredmény alakulása. 3. p.: 8–7. 7. p.: 20–20. 13. p.: 33–30. 17. p.: 35–39. 26. p.: 57–70. 35. p.: 79–94
 Kipontozódott: Brooks (36. p.), Bencze (