Szenzációs győzelem az idényzárón - a listavezető Paksot is kiütötte a Vidi

Az őszi idény utolsó mérkőzésén a listavezető Paks látogatott a Sóstói Stadionba. A Fehérvár FC magabiztos, 3-0-ás győzelmet aratott, ezzel pontszámban beérte a második helyezett Ferencvárost és a dobogón várhatja a tavaszt. Fehérvár FC - Paks 3-0 (2-0)
2023.12.16. 15:35 |

Fehérvár FC - Paks 3-0 (2-0)

gólszerző: Katona Mátyás 1., Kodro 20., 68.

Grzelak mester a Tóth B. - Csongvai, Spandler, Gergényi - Bese, Flores, Christensen, Katona, Schön - Szabó L., Kodro kezdő tizenegyet küldte pályára a Paksi FC ellen.

Álomszerű kezdést láthattunk a Viditől, Katona Mátyás már az első percben beköszönt a listavezetőnek (1-0), megadva ezzel a mérkőzés alaphangját. Kodro a 20. pecben már kétgólosra növelte a Vidi előnyét (2-0), ezt követően pedig hiába rohamozott a Paks, csak egy kapufáig jutott Kovács Krisztián révén. A második félidőben azután a 68. percben újra Kodro villant és végleg eldönötte a meccset. (3-0)

A Fehérvár FC ezzel pontszámban beérte a második helyezett Ferencvárost és a dobogón várhatja a tavaszt.