Szerdán Székesfehérváron dől el, hogy ki jut tovább

A férfi kosárlabda NB I negyeddöntőjének negyedik meccsén a Falco ismét győzni tudott hazai pályán az Albacomp ellen, így összesítésben 2–2-re áll a párharc, döntés szerdán, Székesfehérváron. Az Albacomp jól kezdett, az első játékrészben nyolc ponttal is vezetett (9–17-nél), ám a második játékrész végén már a Falcónál volt az előny (48–43). A hazaiak a harmadik negyedben fokozatosan megléptek, végül 105–87-re győztek.
2011.04.18. 20:25 |

A negyeddöntőben, a Falco–Albcomp csatában az eddigi három meccs a hazaiak magabiiztos sikerével zárult – a forgatókönyv a negyedik, szombathelyi találkozón sem változott.