Szétlövésben kikapott a Hydro Fehérvár AV19, csak egy pontot szerzett

A Hydro Fehérvár AV19 jégkorongcsapata a HC Pustertal Wölfe legénységét fogadta az ICEHL küzdelmében. A fehérváriaknak nagyon kellett a győzelem, mert az idegenbeli Olimpija elleni siker utáni újabb 3 pont azt jelenhetné, hogy megerősítik a pozíciójukat a 8. helyen.
2023.02.19. 20:22 |

Hydro Fehérvár AV19-HCPustertal Wölfe 3-4 szétlövéssel (1-1, 0-1, 2-1, 0-0, 0-1)

Az első két harmadban valamivel többet kezdeményeztek a hazaiak, többször célozták meg ellenfelük kapuját, de 40 perc játék után a vendégeknél volt az előny. Érdekes gólváltás történt az első harmadban, egy perc alatt két gólt láthatott a nagyérdemű, a Pustertal Wölfe 25 másodperc múlva egyenlítette a Volán vezetőgólját. Az utolsó szakaszban előbb egyenlített a Fehérvár, majd az 59. percben a vezetést is megszerezte. Már mindenki örült, de 32 másodperccel később, a 60. percben egyenlítettek az látogatók. A hosszabbításban nem esett több találat, a szétlövés, a lutri az osztrákoknak kedvezett.

A fehérváriak 1 pontot szereztek, így 7 pont az előnyük a kilencedik olasz Asiagoval szemben.

Gólszerzők: Bartalis 16. perc, Campbell (49), Sarauer (59.), illetve Roy (16.) Ahl (33.), Harju (50.), Asl (65.)