Szettveszteség nélkül nyert a MÁV Előre női csapata a Nyíregyháza ellen

Ismét nehéz ellenféllel találkozott a dobogóért vívott harcban a MÁV Előre Foxconn csapata a női röplabda Extraliga alapszakaszában. A fehérvári együttes pénteken este a tabella harmadik helyén álló FATUM Nyíregyházát fogadta hazai pályán és szettveszteség nélkül hozta a meccset. MÁV Előre Foxconn - FATUM-Nyíregyháza 3-0
2023.12.01. 20:45 |

MÁV Előre Foxconn - FATUM-Nyíregyháza 3-0

A székesfehérvári csapat a FATUM-Nyíregyházát látta vendégül a Női Extraliga alapszakaszában. A mérkőzés előtt a két csapat között mindössze egy pont különbség volt a nyíregyháziak javára, az együttesek a tabella 3. és 4. helyein helyezkedtek el. Ezen változtatott a meccsen a MÁV Előre: az első szettet 25-22-re nyerte a csapat, majd ugyanezt még egyszer megismételték, a második szettet ugyanúgy 25-22-re hozták a lányok. A MÁV a harmadik részben is remekelt, így szettveszteség nélkül győzte le riválisát.