Tartalékos csapattal mentett pontot az FC Fehérvár

A Borsodi Liga 20. fordulója az FC Fehérvár színre lépésével indult. Az eltiltások miatt Farkas, Mohl, Kuttor, és Dajic, sérülés miatt pedig Terjék nélkül pályára lépő fehérváriak a Vasas otthonában vendégeskedtek. A tabella ötödik illetve hetedik helyén tanyázó csapat összecsapása hatpontos volt, hiszen mindkét fél 29 ponttal rendelkezett a forduló előtt, s a találkozó végén maradt is a pontazonosság. A 20. percben a Vasas szerzett vezetést a télen igazolt Kenesei Krisztián révén, majd a második félidőben előbb Horváth Ferenc egyenlített, majd Németh juttatta előnyhöz a Vasast, végül Julinho állította be a végeredményt. Vasas - FC Fehérvár 2-2 (1-0)

2007.03.09. 21:31 |
 A Borsodi Liga 20. fordulója az FC Fehérvár színre lépésével indult. Az eltiltások miatt Farkas, Mohl, Kuttor, és Dajic, sérülés miatt pedig Terjék nélkül pályára lépő fehérváriak a Vasas otthonában vendégeskedtek. A tabella ötödik illetve hetedik helyén tanyázó csapat összecsapása hatpontos volt, hiszen mindkét fél 29 ponttal rendelkezett a forduló előtt, s a találkozó végén maradt is a pontazonosság.

A 20. percben a Vasas szerzett vezetést a télen igazolt Kenesei Krisztián révén. Kincses futott fel a jobb szélen, középre adott, ahol Kenesei lekezelte a labdát, majd 12 méterről a bal felső sarokba lőtt.

A második félidő igazi pezsgő játékot hozott, gólpárbajjal. Az 56. percben Julinho szögletét követően Baranyai elvétette fejesét, azonban Horváth Ferencet találta meg a labda, s a játékszer szerencsésen pattant a hálóba, 1-1. A középkezdés után rögtön ismét előnyhöz jutottak a hazaiak: Németh Norbertre senki sem figyelt, aki 9 méterről emelte át a labdát a kivetődő Sebők felett.
 Nem örülhettek sokáig az angyalföldiek, mert egy perccel később Nagy Dániel a jobb oldalról középre adott, Horváth átlépte a labdát, Julinho pedig 12 méterről a kapuba lőtt, 2-2!
 A folytatásban már nem rezdültek a hálók, így maradt a pontosztozkodás, ami egyik csapat számára sem a legjobb eredmény, de a fehérváriak örülhetnek, hiszen a hiányzók miatt lehetőséghez jutó játékosok éltek a vezetőedző bizalmával.

Vasas – FC Fehérvár 2-2 (1-0)