Teljesítette a kötelezőt az FC Fehérvár – Pápán nyertek a piros-kékek

A labdarúgó Borsodi Liga 20. fordulójában a sereghajtó Lombard Pápa otthonába látogatott a tabella 2. helyén álló FC Fehérvár, és Csertői Aurél alakulata újabb három ponttal gazdagodott. A 28. percben Sitku Illés büntetőből volt eredményes, majd a félidő zárása előtt Daniel Tudor 11-est védett. A 60. percben ismét rezdült a pápai háló, egy szabadrúgást követően ismét Sitku talált Szűcs Lajos kapujába. Az FC Fehérvár 2-0-ás győzelmével, megerősítette pozícióját a tabellán. Lombard Pápa – FC Fehérvár 0-2 (0-1)

2006.03.25. 19:13 |

Lombard Pápa – FC Fehérvár 0-2 (0-1)