Tévedett a bíró - nem nyert az FC Fehérvár a Debrecen ellen

A Soproni Liga 13. fordulójában a négy bajnoki találkozó óta nyeretlen FC Fehérvár a tabellát vezető Debreceni VSC-Teva alakulatát fogadta. A kilencedik helyen tanyázó fehérváriak az első félidőben lendületesebben játszottak, de nem tudta gólra váltani helyzeteit. Fordulás után a Debrecen birtokolta többet a labdát, Sebők kapusnak is akadt dolga, majd a 61. percben Sitku Illés betalált, azonban Vad II. játékvezető les címén nem adta meg a teljesen szabályos találatot… A 84. percben megfogyatkozott a hazai csapat, Csobánkit állította ki a bíró, ennek ellenére az utolsó percekben a fehérvári csapat veszélyeztetett többet, de a meccsen nem született gól. A vége: 0-0. FC Fehérvár - DVSC-Teva 0-0
2007.11.05. 21:52 |

FC Fehérvár – DVSC-Teva 0-0