Töretlenül robog a a fehérvári gólhenger – Hozta a kötelezőt az FC Fehérvár

A Borsodi Liga 21. fordulójának nyitómérkőzésén az FC Fehérvár érvényesítette a papírformát, és kétgólos győzelmet aratott a kiesőhelyen kullogó REAC ellen. Jól kezdtek a fehérváriak, Sitku Illés már a 7. percben a Rákospalota kapujába emelte a labdát, majd unalmas mezőnyjáték jellemezte a találkozót... FC Fehérvár – REAC 3-1 (1-0)

2006.04.01. 00:41 |

A REAC az első félidőben képtelen volt támadást vezetni, míg a piros-kékek szinte minden megindulását leshelyzet torpantotta meg.

A második játékrészt magasabb fordulatszámon kezdte a Vidi, Györök indítását Dvéri várta, majd az alapvonaltól Sitku elé gurított, és a gólerős támadó könyörtelenül vágta a labdát a kapuba, 20-ra alakítva az eredményt. Ezután a vendégek pillanatai borzolhatták a hazai hívek idegeit. Két kimaradt helyzetet követően Polonkai már kihasználta a fehérvári védelem megingását és szépített. A mérkőzés hajrájában aztán növelte előnyét az FC Fehérvár, Vincze szögletét Csizmadia Csaba fejelte a rövid sarokba. Az FCF 3-1 arányban, megérdemelten verte a REAC alakulatát, igaz, Erdős játékvezető más eredménynek jobban örült volna...

FC Fehérvár – REAC 3-1 (1-0)