Tovább szárnyal az FC Fehérvár

A Soproni Liga hetedik fordulójában is folytatta menetelését az FC Fehérvár labdarúgó csapata. A piros-kékek a REAC otthonában vendégszerepeltek úgy, hogy a csapatkapitány Koller Ákos három sárgalapja miatt nem állhatott a társak és Marijan Vlak vezetőedző rendelkezésére. A Vidi középpályása az első félidőben kétszer is villant, először a 22. percben bolondította meg a hazai csapatot, és lepett meg mindenkit okos góljával, majd a 30. percben a védőket maga mögött hagyva vágta a labdát a rövid felsőbe. Az FC Fehérvár 2-0-s győzelmével tovább menetel, és már négy mérkőzés óta nem vesztett pontot. REAC – FC Fehérvár 0-2 (0-2)
2007.09.01. 20:48 |
 A Soproni Liga hetedik fordulójában is folytatta menetelését az FC Fehérvár labdarúgó csapata. A piros-kékek a REAC otthonában vendégszerepeltek úgy, hogy a csapatkapitány Koller Ákos három sárgalapja miatt nem állhatott a társak és Marijan Vlak vezetőedző rendelkezésére. A fehérváriak a rutinos védő nélkül is kapott gól nélkül hozták le a találkozót. (fotó vidi.hu)

A hazaiak kezdtek jobban, azonban a sárga-kékek nem tudtak mit kezdeni Simek Péterrel. A Vidi középpályása az első félidőben kétszer is villant, először a 22. percben bolondította meg a hazai csapatot, és lepett meg mindenkit okos góljával, majd a 30. percben a védőket maga mögött hagyva vágta a labdát a rövid felsőbe. A folytatásban már nem rezdültek a hálók, így az FC Fehérvár 2-0-s győzelmével tovább menetel, és már négy mérkőzés óta nem vesztett pontot.

REAC – FC Fehérvár 0-2 (0-2)