Továbbjutott a Magyar Kupában az Alcoa FKC

A jegyzőkönyv szerint az Újbuda TC fogadta az Alcoa FKC RightPhone-t a Magyar Kupa nyolcaddöntőjében, ám a mérkőzésre a két csapat megegyezésének értelmében a Köfém Sportcsarnokban került sor. A fehérváriak továbbjutása egy percig sem forgott veszélyben, és a 11 gólos Olha Vashchuk vezetésével hússzal nyerték a találkozót. Újbuda TC – Alcoa FKC RightPhone 19-39 (10-19)
2011.01.05. 19:44 |

Magyar Kupa, nyolcaddöntő:

Újbuda TC – Alcoa FKC RightPhone 19-39 (10-19)
Köfém Sportcsarnok, 400 néző
Vezette: Ács, Báder

Újbuda: Sipeki, Mozsár (kapusok), Németh N. 6 (2), Kosik 3, Tamás M. 3, Albert H. 2, Gerstmár Sz. 2 (2), Tápai A. 2, Huszár 1, Bodó, Gyebrovszki, Nagy Zs., Tömösváry, Várkonyi. Vezetőedző: Ökrös Csaba.

Alcoa FKC: Trimmel, Szikora (kapusok), Vashchuk 11, A. Amorim 8 (1), Trishchuk 6, Turcsányi 4, Azari 3, Rádl 3, Horváth 2, Lelkes 2, Bízik, Kuhinkó, Zsigmond V. Vezetőedző: Mihály Attila.

Hétméteresek: 4/7 (Gerstmár kettőt, Németh egyet hagyott ki); 1/3 (Trishchuk és Amorim hagyott ki egyet-egyet)
Kiállítások: 2 perc; 6 perc

Az eredmény alakulása: 5. perc: 2-4, 10. perc: 2-5, 15. perc: 4-7, 20. perc: 6-12, 25. perc: 8-16; 35. perc: 12-21, 40. perc: 12-22, 45. perc: 13-26, 50. perc: 16-29, 55. perc: 18-35.