Továbbjutott az FC Fehérvár a Magyar Kupában

Ahogy az NB1-es csapatok mindegyike, az FC Fehérvár is megkezdte szereplését az idei Magyar Kupában. A sorozat harmadik fordulójában kapcsolódtak be a legjobbak, s a Kupa ezen szakaszában az FC Fehérvár az NBII-es BKV-Előre otthonában vendégszerepelt. A fehérváriak nagy kedvvel játszottak, és magabiztos győzelemmel masíroztak tovább a következő körbe. A Vidi együtteséből Dvéri zsolt és Sitku Illés is kétszer voltak eredményesek, mellettük Nagy Dániel is betalált a Sport utcaiak hálójába, így a bajnokságban is lendületben lévő FC Fehérvár 5-0-s győzelmet aratott. BKV ELÕRE - FC FEHÉRVÁR 0–5 (0–1)
2007.08.29. 22:49 |

A Magyar Kupa harmadik fordulójának érdekessége, hogy a Siófok és az Újpest rögtön búcsúzott is a további küzdelmektől, miután a somogyiak 2-2-es döntetlent játszottak a Szekszárd otthonában, a Megyeri úti alakulat pedig Felcsúton szenvedett 3-1-es vereséget.

BKV ELÕRE - FC FEHÉRVÁR 0–5 (0–1)