Továbbra is listavezető az FC Fehérvár - győzelem a Tatabánya ellen

Győzelemmel térhettek haza Tatabányáról az FC Fehérvár játékosai, ugyanis tudatosabban játszottak a hazaiaknál és a szerencse is a Fehérvár mellé szegődött. Az első félidőben már jobban kezdett a Fehérvár, de különösebb izgalom nélkült telt az első 45 perc. A második félidőben is többet birtokolta az FC Fehérvár a labdát és amikor a Tatabánya már kezdett egyre jobban játszani, akkor született meg a találkozó egyetlen öngólja, ami Németh lábáról pattant a kapu jobb alsó sarkába. Tatabánya - FC Fehérvár 0-1 (a vidi.hu fotói a mérkőzésről)
2005.11.20. 13:34 |

Győzelemmel térhetnek haza Tatabányáról az FC Fehérvár játékosai, ugyanis tudatosabban játszottak a hazaiaknál és a szerencse is a Fehérvár mellé szegődött. Az első félidőben már jobban kezdett a Fehérvár, de különösebb izgalom nélkült telt az első 45 perc. (a vidi.hu fotói a mérkőzésről)

A második félidőben is többet birtokolta az FC Fehérvár a labdát és amikor a Tatabánya már kezdett egyre jobban játszani, akkor született meg a találkozó egyetlen öngólja, ami Németh lábáról pattant a kapu jobb alsó sarkába.

Tatabánya - FC Fehérvár 0-1