-
Átadták a Pro Theatro-díjat
Szombat este Gogol: Az ellenőr, avagy a revizor premierje előtt adták át Székesfehérvár Önkormányzatának elismerését, a „Pro Theatro Civitatis Albae Regalis” díjat, melyet idén Ladányi Júliának, a Vörösmarty Színház színművészének és a 2021-ben alapított, a város kulturális életében egyre nagyobb szerepet betöltő Örökség Csoportnak ítéltek oda.
2025.12.20. -
Éljük meg a szeretetet!
Szombat késő délután a Székesfehérvári Szent Imre Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda gyermekeinek szívet melengető műsora után Spányi Antal megyés püspök meggyújtotta a szeretet gyertyáját az adventi koszorún. Az ünnepi adventi gyertyagyújtás közös imádsággal és énekléssel zárult.
2025.12.20. -
Népek karácsonya
Évzáró rendezvényét tartotta a Vörösmarty Társaság csütörtökön délután. A népek karácsonya címet viselő programra, a társaság kórusa készült ünnepi műsorral.
2025.12.19. -
Comenius koncert
A Comenius Kórus Bakonyi István moderálásával, a Szent Imre Templomban köszöntötte karácsonyt. Az bensőséges hangulatú esten a kórus irodalom gyöngyszemeinek dallamai csendültek fel.
2025.12.19.
Új darabot mutat be a Szabad Színház a Kortárs Fesztiválon
A Pánik, avagy a férfiak az idegösszeomlás szélén című fekete komédiát a Kortárs Művészeti Fesztiválon mutatja be a Szabad Színház szeptember 12-én csütörtökön 19 órakor az Igézőben Nagy Judit rendezésében.
2019.09.12. 07:41 |
"Ha láttátok már, hogyan élik meg teljes káoszként agyonstresszelt hétköznapjaikat a nők, akkor most nézzétek meg, hogyan reagálnak az erős férfiak a hétköznapok kihívásaira.." - ajánlja a darabot a Szabad Színház.
A Pánik, avagy a férfiak az idegösszeomlás szélén című fekete komédiát a Kortárs Művészeti Fesztiválon mutatják be és A Káosz című előadáshoz hasonlóan ezt is 18 éven felülieknek ajánlják.
A darabban Max, tervezőgrafikus szerepében Balogh Mihályt, Leó, mérnök szerepében Kovács Mátét, Joni, televíziós műsorvezető szerepében pedig Szabó Miklós Bencét láthatjuk.