Újpesti siker a fehérvári uszodában

A vízilabda ING OB1-es bajnokság nyolcadik fordulójában a hét közben Szegeden súlyos vereséget szenvedő Fehérvár Póló SE azt az Uniqua-ÚTE-t látta vendégül, mely alakulat rosszul kezdte a bajnokságot, de két veresége után sorozatos győzelmeket aratott. A fehérváriak újoncként a tisztes helytállásban bíztak, de az esetleges bravúr gondolatától sem zárkóztak el. Ennek megfelelően nem is kezdtek rosszul a Dabrowski-tanítványok, az első negyedben 3-2-re vezetett az Újpest, sőt a nagyszünetben is csak három góllal mentek a vendégek. A Póló SE 6-8-as állásnál volt utoljára egyenrangú partnere az UTE-nak, a folytatásban már edzőmeccs jelleget öltött a találkozó, s az Uniqua-UTE 14-6-ra nyert a Csitáry G. Emil Uszodában. FEHÉRVÁR PÓLÓ SE-UNIQA-UTE 6–14 (2–3, 3–5, 1–2, 0–4)
2007.11.04. 10:50 |

A Fehérvár Póló SE nyolc forduló után négy ponttal a 9. helyen áll a 12 csapatos tabellán.

FEHÉRVÁR PÓLÓ SE-UNIQA-UTE 6–14 (2–3, 3–5, 1–2, 0–4)