Végre győzelem az Interligában

Két vereség után a horvát Medvescsak Zagreb együttesét látta vendégül az Alba Volán-FeVita a jégkorong Interliga harmadik fordulójában. A Volán nehezen lendült játékba a "medvések" ellen, az első harmadban nem bírtak egymással a felek. A folytatásban már felőrölte a szerényebb képességű horvátokat a többet és gyorsabban korcsolyázó fehérváriak, és a mezőnyfölényt gólokra váltotta. A Volán biztos vezetését nem veszélyeztette a Zagreb szépítő találata sem, így a találkozó végén büntetőt is hibázó Cortina-csapat kétgólos győzelmet aratott. Alba Volán-FeVita - Medvescsak Zagreb 4-2 (1-1, 3-0, 0-1)

2005.10.04. 21:06 |

Alba Volán-FeVita - Medvescsak Zagreb 4-2 (1-1, 3-0, 0-1)