Vereség a bajnoki főpróbán - Cornexi - Podravka 31-32

Európa két élcsapatának csatája szoros eredményt hozott. Az EHF-kupa-győztes Cornexi-Alcoa-HSB Holding a KEK-ezüstérmes horvát bajnok, Podravka Koprivnica együttesét látta vendégül, a felkészülés jegyében. A fehérváriaknál Siti Bea hiányzott, azonban a válogatott játékosok már Szabó Edina rendelkezésére álltak. Az első félidei kiegyenlített játék után a Podravka átvette az irányítást, és ellépett a Cornexitől. Tápaiék aztán faragtak négygólos hátrányukból, de a végén nem sikerült egyenlíteni. Cornexi-Alcoa-HSB Holding - Podravka Koprivnica 31-32 (16-16)

2005.08.26. 14:12 |

Cornexi-Alcoa-HSB Holding - Podravka Koprivnica 31-32 (16-16)

Cornexi: Sugár - Balogh 5, Kordyuk 2, Tápai 8(5), Vijunaite 3, Pádár 4, Kenyeres 3, csere: Szabó 1, Brigovácz 3, Lőw 1, Õri 1, Vaszari. Vezetőedző: Szabó Edina
 Podravka: Galkina - Pasicsnik 9(4), Naukovich 4, Tatari 3, Palcsic 2, Golubics, Zebics 3, csere: Stancsin, Stefancsin, Hrgovics, Koznjak 5, Vresk 4, Hodak 2, Szerics. Vezetőedző: Josip Szojat.