Vereség a kézilabda-rangadón - Tovább menetel a listavezető

Szuperrangadóra készülődött a Köfém csarnokot zsúfolásig megtöltő publikum a női kézilabda NB1 10. fordulójában. Hiába törtek elő a május 22.-i EHF-Kupa siker örömpillanatai, az idei bajnokságban 100%-os teljesítményt produkáló Győri Graboplast ETO sima papírforma győzelmet aratott a Cornexi-Alcoa-HSB Holding ellen. A találkozó első öt percében még a Cornexi irányított, de a Győr Gogirla és Görbicz vezetésével ellépett a rengeteg hibával és enerváltan játszó fehérváriaktól. A második félidő elején robbantott Szabó Edina együttese, ledolgozta ötgólos hátrányát, de ezután a zöld-fehérek esélyt sem adtak a Tápait és Lőwöt nélkülöző Cornexinek. Sitiék támadásban eladott labdáik, valamint a vendégek könyörtelen leindításaik eredményeként visszaállt a két csapat közötti "ötös" különbség. Cornexi-Alcoa-HSB Holding - Győri Graboplast ETO KC 30-35 (13-18)

2005.11.09. 20:15 |

Cornexi-Alcoa-HSB Holding - Győri Graboplast ETO KC 30-35 (13-18)

Székesfehérvár, 1800 néző
 Vezette: Dobrovits, Tájok

Cornexi: Sugár - Kenyeres 5, Pádár 4, Siti 4, Szabó, Kordyuk 1, Balogh B 11/4.. csere: Vaszari, Õri, Tápai A., Vijunaite 5, Brigovácz, Fekete (kapus). Vezetőedző: Szabó Edina

Győr: Petróczi - Kovacsics 2, Bradeanu 2, Görbicz 11/3, Dokic 2, Gogirla 8, Vérten 7. Csere: Mörtel, Temes, Bódi, Lazer, Nagy 3, Herr A., Herr O. (kapus). Vezetőedző: Róth Kálmán.

Kiállítások: 8 ill. 16 perc