Vereség Mezőkövesden, továbbra sem megy a MOL Fehérvár FC-nek

A MOL Fehérvár FC labdarúgócsapata Mezőkövesden lépett pályára. A fehérváriaké a jobb csapat, a Mezőkövesd otthon játszott, mindkét társulat 20-20 pontot gyűjtött eddig. Kiegyenlítettnek ígérkezett a két együttes csatája.
2023.02.10. 22:07 |

Mezőkövesd Zsóry FC-MOL Fehérvár FC 2-1 (1-1)

Mélyül a gödör, miután a MOL Fehérvár FC labdarúgócsapata pont nélkül jött haza Mezőkövesdről. Pedig jól kezdődött, hiszen a fehérváriak szereztek vezetést, a 34. percben Kastrati 6 méteres lövése után. Az öröm csak 2 percig tartott, mivel Besirovic egyenlített.

A második félidőben helyzet itt, helyzet ott, de gól csak lesből született a hazaiak részéről. A 90 perc letelte után 3 perc hosszabbítás következett, a 93. percben büntetőt kaptak a hazaiak, amit Drazsics értékesített, és vége. A végén Szerafimovot is kiállították.

Fotó: Török Attila