Vereséggel végződött a reményt adó őszi hajrá...

Az Arany Ászok Liga 15. fordulójában az FC Fehérvár együttese Sopronban zárta az őszi idényt. A piros-kékek egészen a találkozó 88. percéig esélyesek voltak a pontszerzésre, ám a vendéglátók szerencsés körülmények között szerzett góljukkal otthon tartották a három pontot. Az FC Fehérvár vezetőedzője Csertői Aurél a mérkőzés után elmondta, hogy feltétlenül rászolgált volna csapata a pontszerzésre, véleménye szerint a játékvezető nem mindig azonos mércével mérte ítéleteit, ezzel pedig csapatát sújtotta.

2004.11.28. 11:35 |

Az Arany Ászok Liga 15. fordulójában az FC Fehérvár együttese Sopronban zárta az őszi idényt. A piros-kékek egészen a találkozó 88. percéig esélyesek voltak a pontszerzésre, ám a vendéglátók szerencsés körülmények között szerzett góljukkal otthon tartották a három pontot.

A pontszerzés és a hetek óta tartó veretlenség folytatásának reményében lépett pályára a fehérvári csapat. A soproniak az edzőváltás óta acélosabban szerepelnek, és Pintér Attila már jól ismert, kissé túlzó fanatizmusa a legutóbbi mérkőzésükön már érződött a bordó-szürkéken.
 Az első játékrészben inkább a hazai csapat kezdeményezett, gólt mégis a piros-kék gárda ért el a 43. percben. Szabó Tibor jobb oldali beadására Horváth Ferenc a lehető legjobb ütemben érkezett, és közelről a jobb sarokba kotorta a labdát. 0-1
 A fordulás után is a Sopron próbálkozott többet, ennek eredményeként a 64. percben Horváth András 28 méterről ívelt át Tóth Mihály elé, aki lefejelte a labdát Bagoly elé, ő Bárányos elé passzolt, aki 12 méterről a jobb sarokba gurította a labdát. 1-1
 A 70. percben a tizenhatoson belül Schwarcz buktatta Pintért, 11-es. Tóth Mihály a büntetőt gyengén Tudor kezébe lőtte.
 A 88. percben győzelmet jelentő találatot ért el a vendéglátó csapat. Bárányos jobb oldali szöglete utáni kavarodás után Tudorról Balaskó elé pattant a labda, aki két méterről kotorta azt a hálóba: 2-1.
 Az FC Fehérvár vezetőedzője Csertői Aurél a mérkőzés után elmondta, hogy feltétlenül rászolgált volna csapata a pontszerzésre, véleménye szerint a játékvezető nem mindig azonos mércével mérte ítéleteit, ezzel pedig csapatát sújtotta.