Vidi győzelem és továbbjutás a Magyar Kupában

Az első félidő hajrájában Kovács Patrik góljával megszerezte a vezetést a Vidi, majd a második játékrész végén Kovács Bence is betalált, 2-0-s sikerrel jutott a Fehérvár a MOL Magyar Kupa 4. fordulójába.
2024.09.14. 18:23 |

A MOL Magyar Kupa 3. fordulójában a Monor SE otthonába látogatott a Fehérvár FC

Pető Tamás vezetőedző a Dala – Simut, Larsen, Spandler, Milicevic – Kovács M., Pető, Bedi, Stefanelli – Kovács P., Katona tizenegyet küldte pályára az NB III-as hazaiak ellen.

Az első félidő hajrájában szerezte meg a vezetést a Vidi: gyors passzok után Milicevic bal oldali beadását Simut játszotta középre, Kovács Patrik pedig félfordulatból a hálóba bombázott (0-1)

A  második félidőben sem maradtunk Vidi-gól nélkül,  szintén a hajrában Kovács Bence ziccerben lépett ki, és nem is hibázott (0-2)

Az eredmény már nem változott, 2-0-s győzelemmel jutott a Fehérvár FC a MOL Magyar Kupa következő körébe.