Vidi győzelem a Kaposvár ellen a tavaszi nyitányon

Egy óráig csak szenvedett a Kaposvár ellen a Vidi a tavaszi nyitányon, aztán Nikolics fejesgólja, majd egy kiállítás mindent eldöntött, az OTP Bank Liga 18. fordulójában végül 2-0-ra nyert a fehérvári alakulat. A nagyot küzdő kaposváriak többször is megszerezhették volna a vezetést, de végül pont nélkül maradtak. A meccs embere Gyurcsó volt, aki a szünetben állt be: két gyors sárgát harcolt ki Jánvári ellen. A 90. percben pedig ő volt az, akinek a lövésébe beleért Sedlak, ezzel lett 2-0 a végeredmény.
Videoton - Kaposvár 2-0 (0-0)

2012.03.03. 18:34 |

Az első félidő felénél az előzetes várakozásokhoz képest igen meglepő képet mutatott a pályán látott játék, hisz Videoton-helyzetet nem igazán jegyezhettünk fel, a Kaposvár igen kulturáltan futballozva lövésig is eljutott már, Balázs kellemetlen kísérlete kis híján nagyon meglepte Bozovicot. Sőt, a játékrész hajrájában a vezetést is majdnem megszerezte a vendégcsapat, ám Hegedűs hét méterről nem találta el jól a labdát, maradt így a 0-0.

A Vidi a második félidő elején is hálát mondhatott a szerencsének és montenegrói kapusának, előbb Bozovic fogta Safaric közeli lövését, majd Grumic fejelt ajtó-ablak helyzetben a ketrec mellé. Aztán ahogy az lenni szokott, büntette a fehérvári gárda, Nikolics fejelte be előre vetődve Oliveira szép beadását a 67. percben.

Hat perccel később aztán végképp padlóra került a Kaposvár: a csereként beállt Gyurcsó két gyors sárgát harcolt ki Jánvári ellen. A 90. percben pedig ő volt az, akinek a lövésébe beleért Sedlak, ezzel lett 2-0 a végeredmény.