Vissza a valóságba - öt gólt kapott az Alba Volán

Az Olimpija Ljubljana elleni hazai összecsapás előtt Tirolba látogatott az Alba Volán SC jégkorong csapata, ahol az Erste Bank Eishockey Liga 34. fordulójában az Innsbruck otthonában vendégeskedett. Ted Sator a jóbarát és a magyar válogatott szövetségi kapitányának, Pat Cortinának együttese ellen vezette a fehérvári csapatot, s az első harmadban mindezt némi részsikerrel tehette. A hatodik percben Ocskay szerzett vezetést a Volánnak, de még a nyitó periódusban kétszer mattolták az osztrákok Hetényit, előbb Mäkinen, majd Pewall volt eredményes. A második játékrészben Pewall mégegyszer betalált, a 36. percben pedig Sjödel-Wiklander alakította az állást 4-1-re. Az utolsó harmadban Kovács Csaba kozmetikázott, a kegyelemdöfést pedig Laroque adta meg, beállítva az 5-2-es végeredményt. HC TWK Innsbruck „Die Haie” – Alba Volán SC 5-2 (2-1, 2-0, 1-1)

2007.12.28. 21:44 |

HC TWK Innsbruck „Die Haie” – Alba Volán SC 5-2 (2-1, 2-0, 1-1)